Słoneczna plaża

Zaledwie 200 m od apartamentów znajduje się urocza miejska plaża. Ciepła woda, piękne widoki i nie ustępujące słońce gwarantują niepowtarzalne chwile, które na długo pozostaną w waszej pamięci.

Dzika plaża

Położona nieco dalej od apartamentów Adriatica ok.500 m znajduje się plaża. Długie płytkie kamieniste dno zapewnia komfort rodzicom, którzy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Bikini Beach Bar

Położony przy promenadzie. Słuchając dobrej muzyki można odpocząć od słońca i ugasić pragnienie orzeźwiającymi napojami.

restauracja u Billego

Klimatyczne i tętniące życiem miejsce, w którym przy lampce dobrego wina można skosztować pysznych dalmatyńskich specjałów.

Grill Adriatica

Na zakończenie dnia zachęcamy do spędzenia miłego wieczoru przy muzyce i pysznym jedzeniu. Udostępniamy lokalne przepisy na wyśmienite i smaczne dania. Grill przeznaczony dla Gości Adriatica, dostępny jest przez całą dobę.

okolica

Około 3 km na południe od Komarnej leży wioska turystyczna Klek z licznymi restauracjami, kawiarenkami, dyskoteka i sklepy. Średniowieczne miasto Ston leży…czytaj więcej

Ekscytujące wycieczki

W niedalekiej okolicy znajduje się szereg malowniczych miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić. – ok. 3 km – na południe leży wioska turystyczna Klek, z licznymi restauracjami, kawiarenkami, dyskoteką i sklepami – ok. 7 km – na północ podziwiać można niepowtarzalne widoki Delty rzeki Neretvy– chorwackiej Kalifornii słynącej z licznych plantacji

galeria gości

Prześlij nam swoje zdjęcie z pobytu w Apartamentach Adriatica i pokaż znajomym jakiem miałeś udane wakacje.