Ekscytujące wycieczki

W niedalekiej okolicy znajduje się szereg malowniczych miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić.

ok. 3 km – na południe leży wioska turystyczna Klek, z licznymi restauracjami, kawiarenkami, dyskoteką i sklepami
ok. 7 km – na północ podziwiać można niepowtarzalne widoki Delty rzeki Neretvy– chorwackiej Kalifornii słynącej z licznych plantacji mandarynek i pomarańczy oraz, na samym ujściu do Adriatyku piaszczystych plaż i raju dla uprawiających kiteserfing
ok. 20 km – na południe leży średniowieczne miasto Ston. Słynie z najdłuższego w Europie muru obronnego ( 5,5 km.), hodowli małż i ostryg oraz solany, gdzie do dnia dzisiejszego tradycyjnymi sposobami uzyskuje się i zbiera sól morską.
ok. 25 km – od Komarnej leży miasto Metković z bogatymi zbiorami ornitologicznymi
ok. 27 km – dzieli Komarną od niegdysiejszej kolonii rzymskiej Narona, a dzisiejszej wioski Vid, gdzie znajduje się, warte odwiedzenia Muzeum Archeologiczne ” Narona „- jedyne w Chorwacji muzeum „in site”
ok. 45 km – Od Komarnej – Medugorije – miejsce kultu religijnego od 1981 roku, odwiedzane przez miliony turystów i pielgrzymów z całego świata.
ok. 65 kmMostar – miasto w sąsiedniej Bośni i Hercegovinie, leżące na granicy dwóch kultur i światów. Miasto leży nad rzeką Neretva i podzielone jest na część katolicką i muzułmańską. Starówka przeniesie Was w zupełnie inny świat i zaprze dech w piersiach.
ok. 70 km – oddalony jest wspomniany już Dubrovnik– nie bez powodu nazwany Perłą Adriatyku.

Więcej informacji na temat wycieczek znajdziesz TUTAJ

Plac

Wodospad

Mostar

Dubrownik

Dubrownik